Kursy językowe z angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego

Oferta kursów językowych

Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania oraz prowadzimy zajęcia z języków francuskiego i hiszpańskiego. Na wszystkie kursy można zarejestrować się online lub serdecznie zapraszamy na zapisy do naszej Szkoły przy ul. Pietrasze 1.

Kursy dla osób dorosłych i młodzieży /120 godz. - 2 razy w tygodniu po 2 godz. lekcyjne (1,5 h) lub 1 raz w tygodniu po 4 godz. lekcyjne (3 h 15 min z przerwą)/. Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę o bogatym doświadczeniu w nauczaniu języka obcego. Większość naszych lektorów to wykładowcy wyższych uczelni.

Język angielski - konwersacje z native speaker'em  /60 godzin - raz w tygodniu po 2 godz. lekcyjne (1,5 h)/

Kursy językowe maturalne /100 godz.- dwa razy w tygosniu po 2 godz. lekcyjne (1,5 h)/ Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy pełnią również funkcję egzaminatora maturalnego.

Kursy językowe gimnazjalne /80 godzin i przygotowują do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godz. lekcyjne (1,5 h).

Kursy językowe dla dzieci w klasach V-VII szkoły podstawowej /60 zajęć - 2 razy w tygodniu po 1 godz. 15 min

Kursy językowe dla dzieci w klasie IV szkoły podstawowej /60 zajęć - 2 razy w tygodniu po 1 godz. 10 min
Nauczyciele prowadzący zajęcia z dziećmi maja mnóstwo energii, pomysłów i potrafią zainteresować każdego ucznia. Na zajęciach wykorzystujemy tablicę interaktywną, korzystamy z internetu, gramy w gry, wykorzystujemy jak najwięcej materiałów wizualnych.

Zajęcia jęz. angielskiego dla dzieci w kl. II i III /2 razy w tygodniu po 60 min./

Zajęcia jęz. angielskiego dla dzieci w wieku 5-8 lat /2 razy w tygodniu po 45 min./

Zajęcia jęz. angielskiego dla dzieci w wieku 3,4 lat /2 razy w tygodniu po 35 min/ Prowadzone są one przez osoby na co dzień zajmujące się nauczaniem maluszków.

Zadaj pytanie dotyczące kursów